Chcę sprzedać/wynająć nieruchomość

Znalezienie kupca bywa czasami tak trudne, jak znalezienie odpowiedniego mieszkania na wynajem. Kontakt z potencjalnymi nabywcami, oprowadzanie po nieruchomości, zareklamowanie jej w efektywny sposób, stworzenie dokumentów i pilnowanie terminów to tylko kilka z obowiązków, o których trzeba pamiętać. Brzmi skomplikowanie? Wcale nie musi takie być. Wystarczy, że nawiążesz współpracę z naszym biurem i powierzysz nam sprzedaż swojego lokum.

W jaki sposób możesz sprzedać swoją nieruchomość razem z naszą agencją?

Możesz zgłosić się do naszego biura nieruchomości na ul. Głowackiego 6/2 w Krakowie między 9.00 i 18.00 od poniedziałku do piątku. Inną formą kontaktu z nami w celu sprzedaży jest również e-mail na adres biuro@mbestates.pl lub telefon na numer +48 665 85 85 85. Jednak zachęcamy to wypróbowania specjalnego formularza na naszej stronie internetowej.

W jaki sposób ułatwia on nam współpracę? W komforcie swojego domu możesz wypełnić wszystkie potrzebne dane. Nasze biuro będzie tutaj potrzebować Twojego imienia i nazwiska, numeru telefonu oraz adresu mailowego. Poza tym, istotne są szczegóły dotyczące Twojej nieruchomości na sprzedaż. Ważny jest przede wszystkim rodzaj miejsca (mieszkanie, dom, kamienica, działka, lokal usługowy, hala lub obiekt). Kolejną kwestią jest województwo, miasto oraz dzielnica. Nie zapomnij również podać powierzchni oraz ceny, za którą chciałbyś sprzedać dane miejsce.

Co robimy ze zgromadzonymi danymi dotyczącymi Twojej nieruchomości na sprzedaż?

Dzięki tym informacjom będziemy mogli stworzyć dla Ciebie dokładne i atrakcyjne ogłoszenie, które przyciągnie wielu zainteresowanych. Co więcej, nasze biuro zyska w ten sposób wszystkie niezbędne dane do sprzedaży i będzie mogło skontaktować się z Tobą tak szybko, jak pojawi się wartościowa oferta kupna, a Ty nie będziesz marnować niepotrzebnie czasu. Zajmiemy się całym procesem od A do Z. Z nami nie będziesz musiał martwić się o żaden aspekt sprzedaży nieruchomości — dopilnujemy wszelkich szczegółów, terminów czy dokumentów.

Zainteresowaliśmy? Wypełnij formularz naszego biura, a my szybko znajdziemy dla Ciebie idealnego kupca na Twoją nieruchomość!

Moje dane:

Moja nieruchomość:

Rozwiąż równanie:
23 6
Niepoprawny wynik