Projektowanie wnętrza

Dzięki wieloletniej działalności na rynku nieruchomości nawiązaliśmy współpracę z najlepszym architektami na krakowskim rynku.

Realizują oni zarówno projekty mieszkaniowe jak i komercyjne. Ich pracę zostały uznane przez wiele magazynów branżowych na całym świecie, zapewniają pełną obsługę od projektu do nadzoru remontu.

Współpracujemy również z firmą z ponad 30 letnim doświadczeniem jaką jest Excellent S.A.

Zakup nieruchomości, która w pełni odpowiada naszym oczekiwaniom, to zaledwie jeden krok w kierunku sukcesu. Drugim natomiast jest dopasowanie domu lub mieszkania do nas pod względem wizualnym. Ten etap może przysporzyć wielu kłopotów i stresu — szczególnie jeśli podoba Ci się wiele rzeczy i nie do końca wiesz, jak je ze sobą połączyć. Wtedy z pomocą przychodzi architekt, dla którego projektowanie i aranżacja wnętrz to czysta przyjemność.

Doświadczenie to podstawa

Nasza agencja nieruchomości działa na rynku od wielu lat na terenie Krakowa. Dzięki temu doskonale wiemy, że aranżacja i projektowanie wnętrz to coś więcej niż ładny wystrój. To myślenie poza schematami i umiejętność rozmieszczenia wszystkich elementów, na których zależy Klientowi, w taki sposób, żeby tworzyły jedną, wspólną całość. Co więcej, przestrzeń powinna być nie tylko estetyczna, ale również funkcjonalna i dostosowana do Twoich potrzeb. Dlatego współpracujemy wyłącznie z najlepszymi architektami na rynku.

Niezależnie od stylu

Do nawiązania współpracy z naszymi architektami nie musisz mieć pomysłu na swoje wnętrze. Wystarczy, że spotkasz się z nimi i opowiesz, co Ci się podoba a co nie. Przykładowo, możesz zostać poproszony o określenie kolorystyki w której najlepiej się czujesz. Podczas spotkania pojawi się również temat stylu. Jeśli jednak nie umiesz go opisać bądź lubisz łamać zasady estetyczne, to nasi specjaliści z pewnością ucieszą się z możliwości eksperymentowania w projektowaniu i aranżacji Twojego domu.

W pełni wykorzystany potencjał

Każde pomieszczenie, zarówno małe, jak i duże, potrzebuje funkcjonalnych rozwiązań. Bardzo ważnym aspektem jest wykreowanie przestrzeni do przechowywania. Z naszymi architektami nie musisz się martwić ani o to, ani o warstwę wizualną. Projektowanie i aranżacja Twojego wnętrza będzie opierało się na Twoich potrzebach i w pełni wykorzysta potencjał przestrzeni. Jeśli jesteś zainteresowany współpracą z naszymi specjalistami, skontaktuj się z naszą agencją nieruchomości już teraz!