Zarządzanie najmem

Jakościowa usługa zarządzania najmem wymaga ponadprzeciętnego podejścia, wiedzy oraz narzędzi. Oddając nieruchomość w nasze ręce masz gwarancję kompleksowej obsługi na każdym etapie -
od znalezienia i zweryfikowania najemcy do bieżących rozliczeń i kontroli stanu lokalu podczas wynajmu. 
Zrządzanie najmem to wygoda, oszczędność czasu oraz stały zysk.Dedykowany zarządca nieruchomości

Do Twojej nieruchomości przypisany zostanie doświadczony zarządca, który będzie sprawował opiekę nad Twoimi czterema kątami. Jest to osoba, która pozostaję z Tobą w ciągłym kontakcie jak i z najemcami na bieżąco regulując wszystkie sprawy.

Raportowanie oraz kontrola finansowa

Minimalizacja kosztów, maksymalizacja zysków. Co miesiąc otrzymujesz raport finansowy dotyczący Twojej nieruchomości. Dbamy o to, żeby wpływ z inwestycji był terminowy.

Pewny najemca

Przedstawiamy Ci pewnych i uprzednio zweryfikowanych najemców. Uzyskujemy od nich dokumenty świadczące o ich wiarygodności i pewności finansowania. Współpracujemy z firmami zajmującymi się relokacją pracowników korporacyjnych.

Naprawa usterek

Dzięki współpracy z licznymi fachowcami zapewniamy szybką oraz rzetelną naprawę uszkodzeń. Jeśli po zakończeniu najmu Twoje mieszkanie wymaga odświeżenia zajmujemy się całym procesem z gwarancją satysfakcji. Dzięki wieloletnim współpracą gwarantujemy konkurencyjne ceny oraz wysoką jakość usług.

Współpracę można nawiązać w każdym momencie. Jeżeli dopiero planujesz zakup nieruchomości, również możesz się zgłosić do naszego biura w Krakowie. Pomożemy Ci wtedy ze wszystkimi formalnościami, priorytetowo traktując jak największy zysk z inwestycji. Jeśli nabyłeś już mieszkanie (niezależnie od tego, czy pochodzi ono z rynku pierwotnego, czy wtórnego), kompleksowo zajmiemy się planem wykończenia bądź remontu, a także nadzorowaniem przebiegających prac. Później do naszych obowiązków należeć będzie już zarządzanie najmem, czyli między innymi poszukiwanie odpowiedniego najemcy.

Kiedy warto nawiązać z nami współpracę?

Zarządzenie najmem to praca na pełen etat, a często również po godzinach. Jeśli więc nie dysponujesz dużą ilością czasu, mieszkasz daleko od posiadanej nieruchomości lub jesteś właścicielem więcej niż jednego mieszkania, prawdopodobnie nie jesteś w stanie kontrolować w pełni swojego lokum. Wtedy ogromnym ułatwieniem może okazać się współpraca z naszą agencją, która przydzieli Ci doświadczonego zarządcę i zdejmie niemal wszystkie obowiązki z Twoich barków.

Czym zajmuje się zarządca?

Jest on poniekąd prawą ręką właściciela nieruchomości. Do jego obowiązków zalicza się więc między innymi:

Decydując się więc na skorzystanie z usługi zarządzania najmem, zyskujesz nie tylko czas, ale również osobę, która będzie mieć na uwadze przede wszystkim Twój zysk.

Długotrwała, kompleksowa usługa

Zarządzanie najmem mieszkań wymaga ogromnej wiedzy, chociażby z zakresu finansów, ubezpieczeń, budownictwa, a nawet prawa. W ten sposób jesteśmy w stanie zająć się wszystkimi aspektami administrowania nieruchomościami, a nasi Klienci widzą efekty w comiesięcznych raportach, które dla nich tworzymy.